Zgierska: 42 307 07 37

Pompa insulinowa dla dzieci i dorosłych

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę na pompy insulinowe.

Pompa insulinowa – działanie

Pompy insulinowe to urządzenia, które podają insulinę do tkanki podskórnej w sposób ciągły znacznie poprawiając komfort życia diabetyka. Dzięki temu terapia pozwala osiągnąć zaleca wartości glikemii przy możliwie najmniejszym udziale pacjenta i bez uciążliwych iniekcji. Naszym pacjentom zapewniamy szkolenie z obsługi pompy, konsultacje ze specjalistami z dziedziny diabetologii oraz gratisowy serwis pompy.

Oferowane przez nas pompy to wysokiej klasy sprzęt firmy Medtronic oraz Roche. Niewielkie rozmiary pomp insulinowych pozwalają ukryć je tak, by nie był widoczne i nie powodował dyskomfortu w codziennym funkcjonowaniu. Zestaw infuzyjny dopasowujemy do trybu życia pacjenta a możliwość personalizacji urządzenia pozwala na bieżąco monitorować dostarczane dawki insuliny, skracając czas niedocukrzenia.

Refundacja pompy insulinowej

Ze względu na podpisaną umowę z NFZ, nasze pompy insulinowe są refundowane. Można je jednak również nabyć komercyjnie. Jeśli jesteś pacjentem Blue Medica Łódź, otrzymujesz dostęp do atrakcyjnej formy finansowania Twojej pompy.

Wypożyczenie pompy insulinowej

Jeśli nie zamierzasz kupować pompy, ale chcesz ją przetestować, proponujemy Ci również wypożyczenie w komfortowej cenie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów: pompy@bluemedica.pl lub 691 885 301.

Pompy insulinowe dla dzieci

Pompy insulinowe są bezpieczne i skuteczne również dla dzieci. Dzięki nowoczesnej technologii i niewielkim rozmiarom nie przeszkadzają dzieciom w zabawie i normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Ułatwia za to utrzymanie niezbędnego balansu poziomu glukozy i insuliny, aby dziecko mogło bez przeszkód rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się zdrowiem.

 

Co zyskujesz, korzystając z naszej oferty?

  • Serwis urządzeń bez ograniczeń,
  • Atrakcyjne rabaty,
  • Szkolenie z obsługi pompy insulinowej gratis.

Skontaktuj się z nami: pompy@bluemedica.pl lub 691 885 301.