Zgierska: 42 307 07 37

Blue Medica przejęła OmniMed

Sieć Blue Medica przejęła placówki Centrum Medycznego OmniMed w Łodzi: przychodnię przy ul. Zgierskiej 249 oraz poradnię diabetologiczną w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Dynamiczny rozwój sieci Blue Medica to zasługa prężnych inwestycji na terenie całego kraju. Dawny OmniMed realizował świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, bezpłatnych specjalistycznych usług w zakresie neurologii oraz wizyt prywatnych. Zarząd Blue Medica postanowił rozbudować zakres świadczeń, zatrudnić najlepszych lekarzy specjalistów z łódzkich klinik oraz zainwestować w nowoczesny sprzęt. Ułatwieniem dla pacjentów będzie również nowoczesny system rejestracji online, co pozwoli uniknąć kolejek. Dotychczasowi pacjenci zyskają łatwiejszy dostęp do specjalistów oraz poszerzonej oferty badań i konsultacji, a nowi – możliwość korzystania z usług jednej z najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się sieci placówek w Polsce.

Rozwijamy sieć Blue Medica w błyskawicznym tempie, a liczba przejętych i dostosowanych do naszych standardów placówek rośnie z miesiąca na miesiąc – cieszy się Paweł Jarosz, Prezes Blue Medica – Współpracujemy z lekarzami z największych ośrodków medycznych z całej Polski, dlatego też zapewniamy naszym pacjentom dostęp do specjalistów, łącząc świadczenie usług w ramach współpracy z NFZ oraz wizyt prywatnych. W planach na ten rok mamy kolejne przejęcia placówek, tym razem na południu Polski. Cały czas rozbudowujemy również listę świadczonych usług, aby pacjenci mogli przychodzić do nas z każdym problemem zdrowotnym. Do końca roku nasza sieć będzie obsługiwała ponad 80 000 pacjentów – dodaje.