Zgierska: 42 307 07 37

Blue Medica sponsorem Andrespolii

Na początku marca br. Blue Medica podpisała umowę sponsorską z klubem sportowym Andrespolia Wiśniowa Góra. Sieć placówek medycznych wspiera kadrę, która ze względu na kontuzje wymaga często opieki specjalistycznej, aby powrócić do treningowej formy.

Blue Medica, jako sieć nowoczesnych placówek medycznych, świadczy na rzecz Andrespolii usługi medyczne, w których skład wchodzi opieka specjalisty w zależności od doznanej kontuzji, pełna diagnostyka, również laboratoryjna, zabiegi oraz operacje chirurgiczne przeprowadzane w prywatnym szpitalu Blue Medica w Jastrzębiu-Zdroju, a także rehabilitacja. Blue Medica zobowiązała się również do pokrycia kosztów transportu zawodnika do szpitala. Niebawem na płycie boiska Andrespolii pojawi się nowy baner Blue Medica oraz logotyp na koszulkach klubowych.

GLKS Andrespolia powstał w 1949 r. jako Ludowy Zespół Sportowy, który po transformacji w 1990 r. przekształcił się w Gminny Ludowy Klub Sportowy Andrespolia. Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak prężnie działający klub sportowy – tłumaczy Ewa Roksela, Development Director sieci Blue Medica – Mamy nadzieję, że zaplecze specjalistów, jakim dysponujemy oraz nowoczesny sprzęt w naszym szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju, pozwoli zawodnikom powracać do nienagannej kondycji. Zadbamy o to, aby klub nadal mógł osiągać sukcesy sportowe.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Plik PDF: Blue Medica sponsorem Andrespolii