Zgierska: 42 307 07 37

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem i badania USG jamy brzusznej

12 grudnia sieć przychodni Blue Media organizuje bezpłatne konsultacje z dietetykiem wraz z analizą składu masy ciała oraz USG jamy brzusznej. Wydarzenie odbędzie się w placówce przy ulicy Zgierskiej 249 w Łodzi (dawna przychodnia OmniMed) od godz. 10:00 do 18:00.

Od kilku lat obserwujemy modę na zdrowy styl życia. Wiele osób zaczęło regularnie uprawiać sport i uświadomiło sobie, jak wielki wpływ na funkcjonowanie organizmu ma prawidłowe odżywianie. Warto sprawdzić, czy nasze codzienne menu może negatywnie wpływać na zdrowie. Najlepiej zrobić to po okiem doświadczonego specjalisty, który indywidualnie pomoże dobrać odpowiednią dietę i udzieli cennych wskazówek.

USG jamy brzusznej to badanie, które każdy powinien wykonywać profilaktycznie przynajmniej raz w roku. Pozwoli to ocenić stan narządów jamy brzusznej i wykryć ewentualne zmiany w ich budowie. Objawy, które powinny skłonić nas do wykonania USG jamy brzusznej to m.in.:

  • przewlekłe bóle brzucha i powiększenie jego obwodu,
  • przedłużające się wymioty,
  • krwawienie z przewodu pokarmowego, układu moczowego lub dróg rodnych.

Dbamy o zdrowie pacjentów m.in. poprzez profilaktykę. Zachęcamy do sprawdzenia stanu swojego zdrowia 12 grudnia w naszej placówce. Konsultacje i badania wykonywane będą zupełnie za darmo, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty – zaprasza Iga Fiedorow, Manager Placówki. Akcja ma na celu uświadomienie pacjentom, jakie badania powinni wykonywać regularnie. Szybsze rozpoczęcie leczenia, zwiększa szansę na jego pozytywny efekt.

Publikacje: seniorzy.uml.lodz.pl

Plik PDF: Bezpłatne konsultacje z dietetykiem i badania USG jamy brzusznej