Zgierska: 42 307 07 37

Bezpłatne konsultacje i badania w przychodni Blue Medica

5 grudnia (sobota) w przychodni Blue Media w Łodzi odbędą się badania oraz konsultacje z kardiologiem. Stan swojego zdrowia będzie można skontrolować zupełnie za darmo – wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty.

Blue Medica zaprasza na bezpłatne konsultacje z kardiologiem, EKG oraz badania poziomu cholesterolu i glukozy. Badania będą odbywały się w godz. 10:00-18:00 w placówce przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi (dawna przychodnia OmniMed).

Powyższe badania profilaktyczne powinien wykonywać każdy przynajmniej raz w roku. EKG szczególnie zalecane jest osobom:

  • chorym na choroby kardiologiczne,
  • odczuwającym nierówne bicie serca, kołatanie serca, ból zamostkowy o charakterze gniotącym, zwłaszcza po wysiłku fizycznym,
  • u których wystąpiły niewyjaśnione zawroty głowy lub omdlenia,
  • u których w rodzinie występują choroby serca.

Choroby serca, miażdżyca, cukrzyca to dolegliwości, na które cierpi coraz więcej Polaków. Niestety, wykrywane są często zbyt późno. Postanowiliśmy zorganizować bezpłatne badania, ponieważ chcemy propagować idee regularnego dbania o swoje zdrowie – przekonuje Iga Fiedorow, Manager Placówki. W wielu przypadkach można zapobiec chorobom lub odpowiednio wcześnie je wykryć. Pamiętajmy, że im szybciej rozpoczniemy leczenie, tym większą szansę na jego pozytywne zakończenie.

 
Publikacje: seniorzy.uml.lodz.pl i portalpolski.pl

Plik PDF: Bezpłatne konsultacje i badania w przychodni Blue Medica