Zgierska: 42 307 07 37

Blue Medica wspiera Szlachetną Paczkę!

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa. W tym roku projekt wspiera również Blue Medica!

Organizatorem i pomysłodawcą akcji jest Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu darczyńców i wolontariuszy, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Co roku swoją paczkę dla potrzebujących przygotowują m.in. znani aktorzy, muzycy, sportowcy oraz odpowiedzialne społeczne instytucje.

Wspierając Szlachetną Paczkę chcemy zainspirować Polaków do działania, pokazać, że możemy spełnić marzenia najbardziej potrzebujących. Tylko w zeszłym roku Szlachetna Paczka podarowała impuls do zmiany życia 19 580 rodzinom w potrzebie i zjednoczyła niemal 1 000 000 osób w całym kraju!

Darczyńcą w projekcie Szlachetna Paczka może zostać każda zainteresowana osoba. Dołącz do nas już dziś, wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i odkryj idealny sposób na pomaganie!