Zgierska: 42 307 07 37

Biuro prasowe Blue Medica

Bezpłatne badania na zakończenie III łódzkich Senioraliów

Finał trwającej od 7 maja br. akcji przeznaczonej dla łódzkich seniorów będzie miał miejsce w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja 21 i 22 maja. W czasie tych dwóch dni uczestnicy będą mogli przebadać poziom cholesterolu na stoisku Blue Medica. Udział w badaniach jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj więcej

Reprezentant Brazylii w kitesurfingu – Eudazio da Silva – zoperowany w Polsce

Okazuje się, że polscy chirurdzy zyskują coraz większą popularność jako wybitni specjaliści poza granicami naszego kraju. Dr n. med. Krzysztof Małecki oraz lek. med. Hubert Jezierski ze Szpitala Prywatnego Blue Medica, specjalizujący się w ortopedii i traumatologii, pod koniec kwietnia zoperowali jednego z najlepszych kitesurferów na świecie – Eudazio da Silva. Reprezentant Brazylii i jednocześnie zawodnik Nobile Sports przyleciał do Polski specjalnie na operację kolana.

Czytaj więcej

Blue Medica sponsorem Andrespolii

Na początku marca br. Blue Medica podpisała umowę sponsorską z klubem sportowym Andrespolia Wiśniowa Góra. Sieć placówek medycznych wspiera kadrę, która ze względu na kontuzje wymaga często opieki specjalistycznej, aby powrócić do treningowej formy.

Czytaj więcej

Bezpłatne badania kardiologiczne na Walentynki w Dłutowie

13.02 w przychodni Blue Medica w Dłutowie odbędą się kolejne bezpłatne badania, których motywem przewodnim są Walentynki. Nawiązując do święta, podczas którego serce jest niezwykle ważnym symbolem – w przychodni będzie można wykonać badania EKG i skonsultować się z kardiologiem.

Czytaj więcej