Zgierska: 42 307 07 37    Ogniskowa: 667 238 925

Zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę wraz z dietetykiem

Dieta śródziemnomorska, Dukana, paleo… Media każdego dnia zwracają naszą uwagę na nowe sposoby odżywiania, które najskuteczniej pomogą osiągnąć upragnioną figurę. Zanim jednak pochłonie Cię walka ze zbędnymi kilogramami, dobrze zastanów się, której diecie zaufać. Źle dobrana może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie.

Racjonalne odżywianie opiera się na dostarczeniu organizmowi wszelkich niezbędnych do życia składników w odpowiednich ilościach podczas regularnie spożywanych posiłków. Nieprawidłowe odżywianie skutkuje nadwagą lub otyłością. Wiele osób próbuje samodzielnie walczyć z kilogramami wybierając dietę np. wśród tych dostępnych w internecie. Skuteczność oraz bezpieczeństwo diety zależy od wielu indywidualnych czynników, dlatego chcąc zmienić swój sposób odżywiania, zaleca się skorzystanie z pomocy dietetyka.

Mgr Magdalena Sójta, która współpracuje z Blue Medica jest dyplomowanym dietetykiem. Posiada doświadczenie w w układaniu diet odchudzających, dla sportowców, kobiet ciężarnych i karmiących. Chętnie zajmuje się również opracowaniem sposobu żywienia dla pacjentów zmagających się z podwyższonym poziomem cholesterolu i podwyższonym poziomem cukru we krwi. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, opracowując dietę zależnie od posiadanego celu, problemów zdrowotnych i wieku.

Wszyscy zainteresowani wizytą u mgr Sójty, proszeni są o umawianie wizyt telefonicznie przez infolinię Blue Medica pod nr tel. 801 100 111.