Zgierska: 42 307 07 37

Zadbaj o swoje stawy pod okiem najlepszych specjalistów!

W swojej ofercie posiadamy pracownię ultrasonograficzną (USG), która wyposażona jest w aparaturę najnowszej generacji. Ultrasonografia jest całkowicie bezpiecznym, bezbolesnym i nieinwazyjnym badaniem diagnostyki obrazowej, które stosowane jest w profilaktyce i medycznej ocenie narządów wewnętrznych.

Ultrasonografia ortopedyczna odgrywa ogromną rolę w diagnostyce pourazowej, ocenie przyczyn bólu oraz zmian patologicznych. Zapraszamy na badanie USG do dr n. med. K. Małeckiego – jednego z najlepszych specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu!

Dr n. med. Krzysztof Małecki tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobył uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Adiunkt w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi. Doświadczenie zdobywał również pracując w III Szpitalu Miejskim im. Karola Jonshera w Łodzi. Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych.

Harmonogram pracy w przychodni

DzieńOdDo
Poniedziałek------
Wtorek------
Środa17:3020:00
Czwartek------
Piątek------
Sobota------
Niedziela------

Zapisu na badanie można dokonać w placówce przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi, dzwoniąc pod nr infolinii 801 100 111 lub przez wiadomość prywatną na naszym fanpage’u na facebooku: www.facebook.com/bluemedica/

Zapraszamy!