Zgierska: 42 307 07 37

Ogłoszenie wyników konkursu na Bluemedka

Od 15 października do 30 listopada trwał konkurs dla uczniów Szkoły Podstawowej w Dłutowie na stworzenie projektu Brad Hero (maskotki) przychodni Blue Medica. Uczestnicy przygotowali prace plastyczne przy wykorzystaniu różnorodnych technik. 

Konkurs na zaprojektowanie maskotki dobiegł końca. Jest nam niezmiernie miło, że cieszył się tak dużym zainteresowaniem – otrzymaliśmy aż 10 prac konkursowych. Wybór nie był łatwy, wszystkie prace zasługują na wyróżnienie za kreatywność, staranność i serce włożone w ich wykonanie. Zdecydowaliśmy jednak, że projektem, który wykorzystamy do stworzenia naszej maskotki będzie Delfin Bluemedek wykonany przez uczniów z klasy I a pod opieką p. Doroty Pluty. Nagrodą główną w naszym konkursie jest wycieczka całej klasy do kina w Pabianicach na wybrany seans filmowy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wykonania wspaniałych prac, pomysłowości oraz artystycznego talentu. Życzymy całej społeczności szkolnej – wszystkim jej pracownikom i uczniom, satysfakcji z osiąganych rezultatów i wielu sukcesów.