Zgierska: 42 307 07 37

Boli Cię bark? Niezwłocznie udaj się do ortopedy!

Czy wiesz, że staw barkowy wykazuje największy zakres ruchów ze wszystkich stawów organizmu? To m.in. z tego względu dolegliwości ze strony barku są tak powszechne. Przyczyn bólu może być wiele, jednak najczęściej są to przeciążenia i urazy, spowodowane codziennymi czynnościami i aktywnością fizyczną. Dolegliwości mogą być również efektem zmian zwyrodnieniowych lub chorób reumatycznych.

Aby dokładnie określić przyczynę bólu, należy niezwłocznie udać się do specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Lekarz zleci odpowiednie badania – zazwyczaj jest to RTG lub USG, które pomaga zobrazować tkanki miękkie wokół stawu.

Serdecznie zapraszamy na wizyty do jednego z najlepszych specjalistów od chorób barku w kraju – dr Huberta Jezierskiego. Tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobył uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Doświadczenie zdobywa pracując w SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Przeprowadza operacje artroskopowe barku oraz kolan i rekonstrukcje w obrębie tych stawów, a także USG ortopedyczne.

Zapisy na konsultacje pod nr infolinii 801 100 111.

Harmonogram pracy w przychodni

DzieńOdDo
Poniedziałek------
Wtorek------
Środa------
Czwartek15:3017:30
Piątek------
Sobota------
Niedziela------