Zgierska: 42 307 07 37    Ogniskowa: 667 238 925

Aktualności w Blue Medica

Nowy dietetyk w placówce przy ul. Zgierskiej 211

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami dietetycznymi od 4 sierpnia br. w placówce przy ul. Zgierskiej 211 w Łodzi przyjmować będzie nowy dietetyk – Aleksandra Łuczak.

Aleksandra Łuczak to licencjonowany dietetyk, który specjalizuje się w poradach dietetycznych, konsultacjach, indywidualnych dietach, wsparciu, motywacji w odchudzaniu i powrocie do zdrowia.

Każdy Pacjent, który zapisze się na wizytę w sierpniu, w ramach promocji otrzyma tygodniowy jadłospis zupełnie za darmo! Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu  42 307 07 37. Aleksandra Łuczak przyjmuje w poniedziałki w godzinach 16:00-20:00 oraz w piątki 17:00-20:00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do nowej placówki na ul. Zgierskiej 211 w Łodzi!

Kierując się dobrem naszych Pacjentów, a także rozwojem placówek należących do Grupy Blue Medica, informujemy, że przychodnia znajdująca się przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi zmienia adres. Od 1 lipca 2017r. zapraszamy  do nowej placówki zlokalizowanej przy ul. Zgierskiej 211 w Łodzi (Centrum Handlowe Vis à Vis przy Castoramie).
Nowa przychodnia jest lokalem po remoncie i zapewnia znacznie wyższy standard obsługi – wyposażona jest w nowe meble i sprzęty medyczne, które zapewniają wyższy komfort zarówno dla Pacjentów jak i personelu. Dodatkowo posiadamy znacznie więcej miejsc parkingowych, zaś wejście bezpośrednio z parteru stanowi udogodnienie dla osób starszych i chorych.

Zapewniamy, iż przeniesienie dokumentacji medycznej leży po naszej stronie. Zmiana siedziby nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi dokumentami, które musieliby Państwo podpisać.

Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług!

Czytaj więcej

Będą nowe placówki Blue Medica – fundusz WinVentures wspiera rozwój sieci

Już niebawem sieć placówek Blue Medica będzie liczyła kilkadziesiąt przychodni lekarskich. Blue Medica planuje skonsolidować część rynku tworząc grupę Blue Medica. Na celowniku sieci są placówki działające w ramach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz wizyt prywatnych. Wszystko to dzięki funduszowi WinVentures, który zainwestował blisko 30 mln zł, aby przedsięwzięcie mogło być zrealizowane bez przeszkód.

To ogromny sukces i potwierdzenie, że dotychczasowe usługi spełniają oczekiwania pacjentów – podkreśla prezes i założyciel sieci, dr Paweł Jarosz – Rozbudowując sieć naszych przychodni będziemy mogli nadal obsługiwać chorych na dotychczasowym poziomie, oferując dużo większą liczbę lokalizacji. Pozwoli to na dotarcie z ofertą do mieszkańców większych i mniejszych miejscowości– dodaje.

Blue Medica będzie działać na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego, a liczba przychodni wzrośnie do kilkudziesięciu. Rejestrując się w Blue Medica, bez względu na lokalizację, będzie można korzystać z usług medycznych z dotychczasowymi zniżkami i benefitami. Wzrośnie również mobilność chorych, którzy nie będą musieli być przywiązani do jednej przychodni. Dodatkowo Blue Medica będzie oferować dostęp do specjalistów, do których dotąd zapisy były utrudnione lub niemożliwe. Zminimalizuje to czas oczekiwania na wizytę oraz badania diagnostyczne i laboratoryjne. We wszystkich nowych placówkach pojawi się również nowoczesny sprzęt oraz zwiększy się zakres oferty.

Dzięki nowej inwestycji, Grupa Blue Medica, będzie jedną z bardziej prestiżowych sieci placówek, oferujących szeroką gamę badań diagnostycznych oraz konsultacji z wieloma specjalistami. Jednocześnie pacjenci korzystający z podstawowej opieki zdrowotnej Blue Medica będą mogli umawiać się na wizyty prywatne w niższych cenach, dzięki kartom członkowskim. Zakończenie rozbudowy sieci planowane jest na 2020 r.

WinVentures jest funduszem inwestującym w małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające wyraźne przewagi konkurencyjne i charakteryzujące się dużym potencjałem wzrostu, zapewniając im inteligentny kapitał na start lub rozwój.

Czytaj więcej

Bezpłatne badania okulistyczne! Pierwsze urodziny Blue Medica!

Drogi Pacjencie. Blue Medica obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych pacjentów 100 darmowych konsultacji okulistycznych wraz z badaniem diagnostycznym do wyboru. Poniżej informacje jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań. 

Aby skorzystać z akcji należy posiadać Zaproszenie. Jak zdobyć zaproszenie na akcje?

  1. Zaproszenia będą kolportowane w wybranych blokach na osiedlu Radogoszcz
  2. Zaproszenia będą rozdawane w dniu 13.11.2016 r. pod kościołami po niedzielnych Mszach świętych na Radogoszczy
  3. Zaproszenie można odebrać w naszej przychodni na ul. Zgierskiej 249 lub Ogniskowej 16 w Łodzi.

Zaproszenie upoważnia do darmowej konsultacji okulistycznej, oraz jednego z trzech badań diagnostycznych do wyboru:

  • ocena wady wzroku z doborem korekcji okularowej,
  • badanie okulistyczne przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej,
  • pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego z oceną kąta przesączania.

Osoby posiadające zaproszenie mogę umówić wizytę telefonicznie poprzez Infolinię 801 100 111, lub bezpośrednio  w placówce Blue Medica na ulicy Zgierskiej 249 w Łodzi.

Wizytę i badania przeprowadzi okulista dr Karolina Bonińska .

Akcja obejmuje 100 pierwszych wizyt i obowiązuje do wyczerpania terminów.

Czytaj więcej

Oferta na pompy insulinowe w Blue Medica

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę na pompy insulinowe. Ze względu na podpisaną umowę z NFZ, nasze pompy insulinowe są refundowane. Można je jednak również nabyć komercyjnie. Jeśli jesteś pacjentem Blue Medica, otrzymujesz dostęp do atrakcyjnej formy finansowania Twojej pompy. Aby dowiedzieć się więcej napisz pod adres pompy@bluemedica.pl lub zadzwoń do nas już teraz pod numer 801 100 111!!!

Czytaj więcej