Zgierska: 42 307 07 37

Aktualności w Blue Medica

Zapraszamy na wizyty u endokrynologa w Blue Medica Łódź

Od stycznia br. serdecznie zapraszamy do Blue Medica Łódź na ul. Zgierskiej 211 w Łodzi na wizyty do specjalisty chorób wewnętrznych, endokrynologa – dr n. med. Renaty Michalak.

Dr n. med. Michalak ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała za pracę dotyczącą zagadnień z pogranicza endokrynologii i kardiologii. Pracowała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi, w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 3 im. S. Sterlinga w Łodzi. Obecnie jest Adiunktem w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych ICZMP w Łodzi.

W celu umówienia się na wizytę z zakresu do dr Michalak prosimy o kontakt pod numerem telefonu 42 307 07 37  .

Czytaj więcej

Nowy dietetyk w placówce przy ul. Zgierskiej 211

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami dietetycznymi od 4 sierpnia br. w placówce przy ul. Zgierskiej 211 w Łodzi przyjmować będzie nowy dietetyk – Aleksandra Łuczak.

Aleksandra Łuczak to licencjonowany dietetyk, który specjalizuje się w poradach dietetycznych, konsultacjach, indywidualnych dietach, wsparciu, motywacji w odchudzaniu i powrocie do zdrowia.

Każdy Pacjent, który zapisze się na wizytę w sierpniu, w ramach promocji otrzyma tygodniowy jadłospis zupełnie za darmo! Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu  42 307 07 37. Aleksandra Łuczak przyjmuje w poniedziałki w godzinach 16:00-20:00 oraz w czwartki 17:00-20:00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do nowej placówki na ul. Zgierskiej 211 w Łodzi!

Kierując się dobrem naszych Pacjentów, a także rozwojem placówek należących do Grupy Blue Medica, informujemy, że przychodnia znajdująca się przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi zmienia adres. Od 1 lipca 2017r. zapraszamy  do nowej placówki zlokalizowanej przy ul. Zgierskiej 211 w Łodzi (Centrum Handlowe Vis à Vis przy Castoramie).
Nowa przychodnia jest lokalem po remoncie i zapewnia znacznie wyższy standard obsługi – wyposażona jest w nowe meble i sprzęty medyczne, które zapewniają wyższy komfort zarówno dla Pacjentów jak i personelu. Dodatkowo posiadamy znacznie więcej miejsc parkingowych, zaś wejście bezpośrednio z parteru stanowi udogodnienie dla osób starszych i chorych.

Zapewniamy, iż przeniesienie dokumentacji medycznej leży po naszej stronie. Zmiana siedziby nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi dokumentami, które musieliby Państwo podpisać.

Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług!

Czytaj więcej

Bezpłatne badania okulistyczne! Pierwsze urodziny Blue Medica!

Drogi Pacjencie. Blue Medica obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych pacjentów 100 darmowych konsultacji okulistycznych wraz z badaniem diagnostycznym do wyboru. Poniżej informacje jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań. 

Aby skorzystać z akcji należy posiadać Zaproszenie. Jak zdobyć zaproszenie na akcje?

  1. Zaproszenia będą kolportowane w wybranych blokach na osiedlu Radogoszcz
  2. Zaproszenia będą rozdawane w dniu 13.11.2016 r. pod kościołami po niedzielnych Mszach świętych na Radogoszczy
  3. Zaproszenie można odebrać w naszej przychodni na ul. Zgierskiej 249 lub Ogniskowej 16 w Łodzi.

Zaproszenie upoważnia do darmowej konsultacji okulistycznej, oraz jednego z trzech badań diagnostycznych do wyboru:

  • ocena wady wzroku z doborem korekcji okularowej,
  • badanie okulistyczne przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej,
  • pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego z oceną kąta przesączania.

Osoby posiadające zaproszenie mogę umówić wizytę telefonicznie poprzez Infolinię 801 100 111, lub bezpośrednio  w placówce Blue Medica na ulicy Zgierskiej 249 w Łodzi.

Wizytę i badania przeprowadzi okulista dr Karolina Bonińska .

Akcja obejmuje 100 pierwszych wizyt i obowiązuje do wyczerpania terminów.

Czytaj więcej

Poradnia psychologiczna pod okiem mgr Ewy Małeckiej

Serdecznie zapraszamy do nowej poradni psychologicznej w NZOZ Blue Medica przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi. Do zespołu poradni dołączyła mgr Ewa Małecka, specjalizująca się w psychoterapii indywidualnej i poradnictwie zawodowym. Ukończyła prestiżowy Uniwersytet Jagielloński jako mgr psychologii oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej. Doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi.

Czytaj więcej